UAB BARMIS

 – tai įmonė, kuri atlieka visus elektros montavimo, matavimo, projektavimo darbus, paruošia visą reikalingą dokumentaciją, konsultuoja ir, kliento pageidavimu, priduoda objektus Valstybinei energetikos inspekcijai.

MISIJA – teikti rinkai tik geriausiai kliento poreikius atitinkančias paslaugas.

VIZIJA – dirbti efektyviai, profesionaliai, nuolatos tobulėti ir užtikrinti geriausią aptarnavimo kokybę.

Mums svarbus kiekvienas klientas.

UAB „Barmis“ įkurta 1994 metais ir jau daugiau kaip 20 metų dirba elektros srityje, atlieka visus elektros projektavimo, montavimo ir matavimo darbus. Pradžia nebuvo lengva, tačiau metams bėgant sukaupėme didelį žinių bagažą, nuolatos tobulinamės, keliame darbuotojų kvalifikaciją, pastoviai atnaujiname technikos parką bei darbo įrankių asortimentą, geriname darbo sąlygas. Nuo pat veiklos pradžios mūsų tikslas – atlikti darbą sąžiningai, kad nebūtų gėda pažiūrėti klientui į akis.

Kiekvienas darbas, neatsižvelgiant į jo sunkumą, pobūdį bei apimtį, leidžia mūsų darbo kolektyvui (įmonei) tobulėti, semtis patirties ir naujų idėjų. Kiekvienas užsakovas, ar tai būtų įmonė, ar fizinis asmuo, mums yra labai svarbus, todėl stengiamės būti lankstūs tiek kainų, tiek darbų atlikimo terminų atžvilgiu. Visada padėsim išspręsti kilusią problemą, išsamiai išaiškinsime kiekvieną klausimą, atsižvelgę į kiekvieno individualius poreikius, padėsim rasti racionalų (tinkamą) sprendimą, t.y. pasiūlysime optimalų variantą minimaliais kaštais

Kaip pasakė J. V. Gėtė „Didelį džiaugsma galimą iškovoti tik dideliu darbu.“

Mes mėgstame savo darbą, todėl su didžiuliu noru visada patarsime, padėsime, jeigu reikės sutvarkysime jūsų elektros ūkį, žaibišku greičiu pašalinsime gedimus.